Aquesta web utilitza les cookies _ga i _gid propietat de Google Analytics, persistents durant 2 anys, per habilitar la funció de control de visites úniques amb la finalitat de facilitar-li la seva navegació pel lloc web. Si continua navegant considerem que està d'acord amb el seu ús. Podrà revocar el consentiment i obtenir més informació consultant la nostra Política de Cookies.

Notícies

Aníma't a conèixer les novetats de producte, R+D està traballant dur

Aquest any el nostre equip de R+D està treballant dur i vol fer recalcament en el seu know-how exposant productes específicament dissenyats per a tecnologia LED, així com mostrant la profunditat de gamma de famílies ja existents que van evolucionant i creixent.

Perquè el nostre equip ja ho sap, el LED està en constant evolució i és necessari estar al dia. Entre les novetats 2014 volem destacar les següents, totes elles amb 5 anys de garantia:

  • FLUT, el floodlight més robust: La nova família de floodlights d'exterior, ha estat dissenyada específicament per il·luminar façanes i sostres amb voltes i la seva principal característica és la seva dimensió plana. Els models estan disponibles amb òptica simètrica, asimètrica i vial, amb fluxos lluminosos de 5.000, 8.000 i 12.000 lm, en LED blanc neutre o càlid. Existeix un model RGBW disponible amb fluxos lluminosos de 4.800. A més, aquesta família disposa d'un exclusiu Sistema Vial. Design by LAMP
  • TRACE, la lluminària més minimalista: La nova gamma de lluminàries per encastar TRACE, està completament integrada, cedint el protagonisme a l'espai que ha de ser il·luminat. El disseny dels seus 4 models permet la possibilitat de crear infinitat de configuracions en la paret. TRACE està fabricat en xapa de ferro galvanitzada, amb òptica asimètrica en blanc mat i vidre serigrafiat; i disposa de 6 LEDs i un model de 12 LEDs color blanc càlid. La lluminària pot ser instal·lada en parets amb grossor de 3 a 25mm o en parets de formigó. Design by artec3 & LAMP
  • LOOK, el projector LED més tècnic: La nova família de projectors d'interior disposa de mòdul LED COB i refrigeració passiva per a una òptima gestió tèrmica (50.000 hores de vida). Existeixen models amb fluxos lluminosos d'1.000 i 2.000 i 3.000 lm amb LED blanc càlid (3000ºK) o neutre (4000ºK), amb un índex de reproducció cromàtica CRI>90, i disponibles amb òptiques Flood i Medium Flood. Existeixen tres versions d'aquest projector, una de superfície, una altra a carril i una altra semiencastada. Design by LAMP & diba studio
  • DOT, aconsegueix il·luminació general i d'accent amb la nova estructura: La nova estructura d'interior permet il·luminació general i d'accent en una mateixa lluminària a causa del seu projector afegit. Proporciona un UGR<19 amb font de llum LED, gràcies al seu reflector de policarbonat metal·litzat brillant i és ideal per a línies contínues sense zones fosques. Existeixen models amb fluxos lluminosos d'1.600, 3.200 i 6.400 lm, LED blanc càlid, disponibles en versió suspesa, en longituds de 1m o 2m. Amb equip incorporat, mòdul LED d'alta potència reemplaçable i refrigeració passiva (50.000 hores de vida). El seu projector té 2 potències de 800 o 2.000 lm, i va equipat amb un mòdul LED COB directe a xarxa amb el que no necessita driver. Design by Lagranja Design & LAMP
  • FIL + LED TECH, alt confort visual: L'extensió de gamma FIL + amb la seva nova lluminària d'interior proporciona un UGR<19 amb font de llum LED, gràcies al seu reflector de policarbonat metal·litzat brillant i és ideal per a línies contínues sense zones fosques. Models amb fluxos lluminosos d'1.600, 3.200 i 6.400 lm, LED blanc càlid, disponibles en versions de superfície o encastat, en longituds de 1m o 2m. Amb equip incorporat, mòdul LED d'alta potència reemplaçable i refrigeració passiva (50.000 hores de vida). Design by LAMP
  • OWL, el nou punt de llum LED per a il·luminació vial i urbana: El nou punt de llum LED consta d'un disseny orgànic i un elevat rendiment lumen/W. Amb IP66 tant en el cos com en l'òptica, disposa de dissipador passiu que garanteix una òptima gestió tèrmica, i compta amb una ròtula que permet una rotació entre 10º i -10º. Existeixen models disponibles en Classe I i Classe II, per a fluxos lluminosos de 8.000, 12.000 i 16.000 lm en LED blanc neutre. A més es pot adaptar a tot tipus de columnes i suports.

Esperem que les nostres novetats estiguin a l'alçada de les teves expectatives. Si tens comentaris, queixes o vols ajudar-nos a millorar, escriu al nostre Product Manager aquí. Ens agrada molt saber l'opinió dels nostres clients! Lamp, the Right Light, the LED time.

Estás navegando en Catalán.
¿Quieres acceder a la versión en ?

You are browsing in Catalan.
Do you want to switch to the version?

Vous naviguez en ca.
Voulez-vous accéder à la version en ?

Estàs navegant en Català.
Vols accedir a la versió en ?

Llévame
Take me
Oui, merci
Porta'm-hi